Szkolenia / Wydarzenia

Publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgra inż. Marcina Matusznego

Data: 19.09.2024
Data: 18.10.2024
Miejsce wydarzenia: Sala Senatu, budynek L, przy ul. Willowej 2 w Bielsku-Białej
Godzina: 12:00 - 15:00
Organizator: Uniwersytet Bielsko-Bialski
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Uniwersytet Bielsko-Bialski Wydział Budowy Maszyn I Informatyki

Przewodnicząca Rady Dyscypliny Inżynieria Mechaniczna Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego

zawiadamia

o publicznej dyskusji nad rozprawą doktorską mgra inż. Marcina Matusznego tytuł rozprawy:

„Budowa baz wiedzy w celu poprawy efektywności procesów produkcyjnych części maszyn”

Dziedzina: nauk inżynieryjno-technicznych; dyscyplina: inżynieria mechaniczna;

Promotor:
dr hab. inż. Izabela Kutschenreiter-Praszkiewicz, prof. uczelni - Uniwersytet Bielsko-Bialski

Recenzenci:
prof. dr hab. inż. Bożena Maria Skołud - Politechnika Sląska
dr hab. inż. Jan Andrzej Duda, prof. uczelni - Politechnika Krakowska
dr hab. inż. Sławomir Grzegorz Kłos, prof. uczelni - Uniwersytet Zielonogórski

Obrona pracy doktorskiej odbędzie się w dniu 18 października (piątek) 2024 r. o godz. 1200 w Sali Senatu, budynek L, przy ul. Willowej 2 w Bielsku-Białej.

Z treścią rozprawy doktorskiej i jej recenzjami można zapoznać się w czytelni Biblioteki Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego, ul. Willowa 2. Streszczenie rozprawy doktorskiej łącznie z recenzjami zamieszczono na stronie internetowej Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego.

Bielsko-Biała, 19.09 2024 r.
Przewodnicząca Rady Dyscypliny Inżynieria Mechaniczna
dr hab. inż. Dorota Pawlus, prof. UBB